2018-10-13 20:24  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

Postawili się wiceliderowi

Patrząc na ligową tabelę faworyt dzisiejszego pojedynku był jeden. Jednak przebieg meczu był zaskakujący i trzymający w napięciu do ostatnich minut. Premierową bramkę w meczu już w trzeciej minucie zdobył Tomek Śleziona. Dwadzieścia minut później na 2-0 podwyższył Tomek Mrówka wyprowadzając swój zespół na dwubramkowe prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej połowy. Niestety drugie 45 minut gry nie było już tak udane dla naszej drużyny. Drużyna z Drogomyśla na doprowadzenie do remisu potrzebowała ledwie siedmiu minut. W 50 minucie kontaktowego gola zdobył Rafał Dziadek, a dwie minuty później wyrównał Dominik Loska. Wynik remisowy utrzymywał się, aż do 80 minuty spotkania, wtedy to też trzeciego gola dla Drogomyśla zdobył Dominik Krzempek ustalając tym samym wynik spotkania. Choć po tym spotkaniu nasze konto punktowe nie powiększa się, to gra naszego zespołu wygląda obiecującą i można być optymistą przed kolejnymi spotkaniami w których to kolejno będziemy się mierzyć z ekipami z Rajczy, Bestwinki, Chybia, Pruchnej i BKS-u.