2020-09-20 18:23  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

KKS Spójnia Zebrzydowice

4

:

1

Spotkanie korzystniej rozpoczęła Spójnia. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka odbiła się od muru, spadła pod nogi Łukasza Worka, który na "raty" pokonał Piotra Walasa. Odpowiedź LKS-u Pruchna była natychmiastowa. Z bocznego sektora dośrodkował Kacper Brachaczek, a celną główką popisał się Kamil Gabryś. Futbolówka nim zatrzepotała w siatce, odbiła się jeszcze od poprzeczki.

- Brakowało nam w tym meczu skuteczności. To była prawdziwa wymiana ciosów, akcja za akcję, ale rywalowi dopisało szczęście. Jest wielki niedosyt... - przyznał po spotkaniu Tomasz Wróbel, trener gości, którzy do szatni na przerwę schodzili przegrywając. W 33. minucie Walasa z najbliższej odległości zaskoczył bowiem lis pola karnego - Tomasz Śleziona

Przyjezdni w drugiej połowie musieli gonić wynik, a okazje ku temu były wyborne - dość wspomnieć, że Kamil Walczak trafił w poprzeczkę, a przy uderzeniu Juana Pablo Alvareza Munera świetną paradą popisał się Tomasz Żubertowski. - Atakowaliśmy, kontrolowaliśmy mecz, a rywal nas kontrował - zauwawża Wróbel.

Spójnia w 85. i 89. minucie wzorowo skarciła nieskuteczność swojego przeciwnika. Wpierw na 3:1 przymierzył Michał Szmitd, wkrótce końcowy gwizdek ustalił Robert Janulek, finalizując szybki kontratak.