2019-10-26 19:59  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

Punkty zostają w Milówce

Punkty zostają w Milówce
Herb klubu LKS PODHALANKA MILÓWKA
Herb klubu KKS Spójnia Zebrzydowice

LKS PODHALANKA MILÓWKA

vs

KKS Spójnia Zebrzydowice

3

:

2

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
69' KKS Spójnia Zebrzydowice Grzegorz Kopiec
51' KKS Spójnia Zebrzydowice Grzegorz Kopiec

Nie udała się wyprawa Spójni Zebrzydowice do Milówki, na spotkanie z beniaminkiem ligi, miejscową Podhalanką. Podopieczni Grzegorza Sodzawicznego wracają do domu bez zdobyczy punktowej.
Gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili dwoma bramkami. W 26 minucie Piotr Motyka, otrzymał prostopadłe podanie i z 14 metra pokonał Krzysztofa Salacha. Siedem minut później Karol Rozmus, po centrze Jarosława Grygnego z rzutu różnego, przejął źle przyjętą przez obrońcę gości piłkę i z 5 metów wpakował ją do siatki.
Goście do odrabiania strat zabrali sie po przerwie. W 51 minucie Grzegorz Kopiec zdobył bramkę kontaktową, pokonując Wojciecha Barcika z rzutu karnego, podyktowanego za faul Szymona Śleziaka. Gdy w 69 minucie ponownie faulował Śleziak, a Kopiec pokonał golkipera miejscowych, tym razem uderzeniem z rzutu wolnego z linii szesnastki, wydawało się, że gościom uda się wywieźć z Milówki chociaż jeden punkt. Ich plany pokrzyżował jednak Marcin Pytel, który sześć minut później, pokonując z 25 metra wysuniętego Krzysztofa Salacha, ustalił wynik spotkania.

"beskidzkapilka.pl"

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-10-19 11:00
Gospodarze:
LKS PODHALANKA MILÓWKA
Goście:
KKS Spójnia Zebrzydowice

Ławka rezerwowych:

Michał Parchański, Jan Parchański, Szymon Gogółka