Terminarz

Drużyna: żak

Sezon: 2019/2020

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS KOŃCZYCE MAŁE 1 : 20 LKS PUŃCÓW II
LKS OLZA POGWIZDÓW 4 : 6 RKS CUKROWNIK CHYBIE
GKS KACZYCE 0 : 11 LKS WISŁA STRUMIEŃ
UKS CIESZYN 12 : 1 LKS RUDNIK
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LKS WISŁA STRUMIEŃ 3 : 5 UKS CIESZYN
LKS OLZA POGWIZDÓW 13 : 0 LKS KOŃCZYCE MAŁE
RKS CUKROWNIK CHYBIE 16 : 1 LKS RUDNIK
LKS PUŃCÓW II 5 : 5 CKS Cieszyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS RUDNIK 2 : 16 LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS KOŃCZYCE MAŁE 0 : 10 RKS CUKROWNIK CHYBIE
CKS Cieszyn 6 : 4 LKS OLZA POGWIZDÓW
GKS KACZYCE 2 : 7 LKS PUŃCÓW II
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS PUŃCÓW II 9 : 0 UKS CIESZYN
LKS KOŃCZYCE MAŁE 1 : 9 CKS Cieszyn
RKS CUKROWNIK CHYBIE 5 : 4 LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS OLZA POGWIZDÓW 13 : 4 GKS KACZYCE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
GKS KACZYCE 6 : 3 LKS KOŃCZYCE MAŁE
LKS RUDNIK 1 : 15 LKS PUŃCÓW II
CKS Cieszyn 3 : 4 RKS CUKROWNIK CHYBIE
UKS CIESZYN 6 : 3 LKS OLZA POGWIZDÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
CKS Cieszyn 9 : 2 GKS KACZYCE
LKS OLZA POGWIZDÓW 11 : 2 LKS RUDNIK
LKS KOŃCZYCE MAŁE 1 : 8 UKS CIESZYN
LKS PUŃCÓW II 4 : 5 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS WISŁA STRUMIEŃ 5 : 2 LKS OLZA POGWIZDÓW
GKS KACZYCE 0 : 12 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS RUDNIK 2 : 3 LKS KOŃCZYCE MAŁE
UKS CIESZYN 8 : 5 CKS Cieszyn
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
CKS Cieszyn 15 : 0 LKS RUDNIK
RKS CUKROWNIK CHYBIE 4 : 4 LKS PUŃCÓW II
LKS KOŃCZYCE MAŁE 0 : 15 LKS WISŁA STRUMIEŃ
GKS KACZYCE 4 : 2 UKS CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS RUDNIK 4 : 4 GKS KACZYCE
LKS WISŁA STRUMIEŃ 4 : 9 CKS Cieszyn
LKS PUŃCÓW II 5 : 0 LKS OLZA POGWIZDÓW
UKS CIESZYN 8 : 0 RKS CUKROWNIK CHYBIE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Terminarz

Liga Okręgowa gr. 6

Kolejka: 15

WSS Wisła  0 : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
TS KOSZARAWA ŻYWIEC  5 : LKS PODHALANKA MILÓWKA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC  2 : LKS SOŁA RAJCZA
RKS CUKROWNIK CHYBIE  1 : LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA  8 : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS TEMPO PUŃCÓW  3 : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 PRUCHNA  3 : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2019-11-21
czwartek

Mateusz Wiącek

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 205

Liczba odwiedzin łącznie: 43232

Statystyki Szczegółowe