Terminarz

Drużyna: Orlik 1

Sezon: 2019/2020

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
KS KUŹNIA USTROŃ 17 : 2 RKS CUKROWNIK CHYBIE
UKS ISTEBNA : LUKAM 2010
LKS WISŁA STRUMIEŃ 1 : 5 LKS OLZA POGWIZDÓW
MKP BRENNA - GÓRKI 10 : 3 CKS CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
LUKAM 2010 : LKS OLZA POGWIZDÓW
UKS ISTEBNA 2 : 21 KS KUŹNIA USTROŃ
CKS CIESZYN 5 : 4 LKS WISŁA STRUMIEŃ
UKS CIESZYN 8 : 4 MKP BRENNA - GÓRKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
KS KUŹNIA USTROŃ : LUKAM 2010
LKS OLZA POGWIZDÓW 4 : 3 CKS CIESZYN
MKP BRENNA - GÓRKI 19 : 4 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS WISŁA STRUMIEŃ 2 : 10 UKS CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LUKAM 2010 : CKS CIESZYN
UKS CIESZYN 6 : 1 LKS OLZA POGWIZDÓW
RKS CUKROWNIK CHYBIE 3 : 4 LKS WISŁA STRUMIEŃ
UKS ISTEBNA 5 : 11 MKP BRENNA - GÓRKI
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
LKS WISŁA STRUMIEŃ 6 : 2 UKS ISTEBNA
LKS OLZA POGWIZDÓW 5 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
MKP BRENNA - GÓRKI 6 : 10 KS KUŹNIA USTROŃ
CKS CIESZYN 4 : 4 UKS CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
KS KUŹNIA USTROŃ 8 : 3 LKS WISŁA STRUMIEŃ
LUKAM 2010 : UKS CIESZYN
RKS CUKROWNIK CHYBIE 4 : 8 CKS CIESZYN
UKS ISTEBNA 9 : 6 LKS OLZA POGWIZDÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
CKS CIESZYN 7 : 1 UKS ISTEBNA
LKS OLZA POGWIZDÓW 4 : 14 KS KUŹNIA USTROŃ
UKS CIESZYN 9 : 0 RKS CUKROWNIK CHYBIE
MKP BRENNA - GÓRKI : LUKAM 2010
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
KS KUŹNIA USTROŃ 10 : 0 CKS CIESZYN
LUKAM 2010 : RKS CUKROWNIK CHYBIE
UKS ISTEBNA 4 : 4 UKS CIESZYN
MKP BRENNA - GÓRKI 10 : 6 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LUKAM 2010
UKS CIESZYN 1 : 4 KS KUŹNIA USTROŃ
LKS OLZA POGWIZDÓW 4 : 3 MKP BRENNA - GÓRKI
RKS CUKROWNIK CHYBIE 4 : 8 UKS ISTEBNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Terminarz

Liga Okręgowa gr. 6

Kolejka: 15

WSS Wisła  0 : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
TS KOSZARAWA ŻYWIEC  5 : LKS PODHALANKA MILÓWKA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC  2 : LKS SOŁA RAJCZA
RKS CUKROWNIK CHYBIE  1 : LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA  8 : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS TEMPO PUŃCÓW  3 : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 PRUCHNA  3 : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2019-11-21
czwartek

Mateusz Wiącek

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 181

Liczba odwiedzin łącznie: 43208

Statystyki Szczegółowe