Terminarz

Drużyna: Liga Okręgowa gr. 6

Sezon: 2019/2020

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS GOLESZÓW 0 : 0 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS PODHALANKA MILÓWKA 0 : 0 LKS TEMPO PUŃCÓW
TS 1909 PIAST CIESZYN 3 : 0 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS WISŁA STRUMIEŃ 1 : 7 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS BORY PIETRZYKOWICE 2 : 6 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS SOŁA RAJCZA 4 : 2 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS 99 PRUCHNA 1 : 5 WSS Wisła
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 : 1 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2 : 0 LKS 99 PRUCHNA
RKS CUKROWNIK CHYBIE 0 : 2 LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS TEMPO PUŃCÓW 3 : 0 LKS GOLESZÓW
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1 : 0 LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS SOŁA RAJCZA 0 : 1 TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 4 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS GOLESZÓW 1 : 5 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS PODHALANKA MILÓWKA 2 : 3 LKS SOŁA RAJCZA
LKS WISŁA STRUMIEŃ 1 : 4 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
TS 1909 PIAST CIESZYN 2 : 3 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
WSS Wisła 3 : 0 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS BORY PIETRZYKOWICE 2 : 2 LKS TEMPO PUŃCÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 5 : 0 LKS 99 PRUCHNA
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3 : 2 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
RKS CUKROWNIK CHYBIE 1 : 0 WSS Wisła
TS 1909 PIAST CIESZYN 1 : 0 LKS PODHALANKA MILÓWKA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2 : 3 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS SOŁA RAJCZA 9 : 3 LKS GOLESZÓW
LKS TEMPO PUŃCÓW 6 : 0 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
WSS Wisła 2 : 3 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 : 0 LKS SOŁA RAJCZA
LKS GOLESZÓW 2 : 0 TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS WISŁA STRUMIEŃ 0 : 1 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3 : 4 LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS PODHALANKA MILÓWKA 0 : 4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS 99 PRUCHNA 3 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6 : 0 LKS 99 PRUCHNA
LKS PODHALANKA MILÓWKA 4 : 2 LKS GOLESZÓW
LKS TEMPO PUŃCÓW 2 : 4 WSS Wisła
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 3 : 4 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
TS 1909 PIAST CIESZYN 2 : 0 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS SOŁA RAJCZA 6 : 3 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS GOLESZÓW 0 : 4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS WISŁA STRUMIEŃ 2 : 1 TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS 99 PRUCHNA 1 : 2 LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 : 2 LKS PODHALANKA MILÓWKA
WSS Wisła 0 : 2 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2 : 6 LKS SOŁA RAJCZA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 : 0 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2 : 0 LKS 99 PRUCHNA
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1 : 0 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS PODHALANKA MILÓWKA 2 : 1 LKS WISŁA STRUMIEŃ
TS 1909 PIAST CIESZYN 3 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS GOLESZÓW 1 : 2 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS SOŁA RAJCZA 3 : 3 WSS Wisła
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS 99 PRUCHNA 1 : 0 LKS SOŁA RAJCZA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2 : 4 LKS PODHALANKA MILÓWKA
RKS CUKROWNIK CHYBIE 2 : 1 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2 : 1 LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS WISŁA STRUMIEŃ 4 : 1 LKS GOLESZÓW
LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 : 4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
WSS Wisła 2 : 0 TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS PODHALANKA MILÓWKA 3 : 4 WSS Wisła
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1 : 0 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
TS 1909 PIAST CIESZYN 3 : 3 LKS 99 PRUCHNA
LKS TEMPO PUŃCÓW 2 : 0 RKS CUKROWNIK CHYBIE
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1 : 3 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS GOLESZÓW 1 : 2 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS BORY PIETRZYKOWICE 2 : 3 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
RKS CUKROWNIK CHYBIE 1 : 1 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS WISŁA STRUMIEŃ 2 : 1 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 : 1 LKS TEMPO PUŃCÓW
WSS Wisła 6 : 0 LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0 : 3 LKS SOŁA RAJCZA
LKS 99 PRUCHNA 1 : 2 LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 5 : 1 LKS BORY PIETRZYKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1 : 1 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS GOLESZÓW 3 : 3 LKS 99 PRUCHNA
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0 : 1 LKS TEMPO PUŃCÓW
TS 1909 PIAST CIESZYN 1 : 4 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 : 3 WSS Wisła
LKS SOŁA RAJCZA 4 : 2 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS WISŁA STRUMIEŃ 2 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
LKS TEMPO PUŃCÓW 2 : 0 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 1 : 4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
WSS Wisła 2 : 2 LKS WISŁA STRUMIEŃ
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 : 1 LKS SOŁA RAJCZA
LKS 99 PRUCHNA 2 : 2 LKS BORY PIETRZYKOWICE
RKS CUKROWNIK CHYBIE 4 : 2 TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2 : 1 LKS PODHALANKA MILÓWKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
TS 1909 PIAST CIESZYN 0 : 2 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 1 : 0 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS WISŁA STRUMIEŃ 1 : 2 LKS 99 PRUCHNA
LKS PODHALANKA MILÓWKA 3 : 0 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 1 : 3 WSS Wisła
LKS GOLESZÓW 1 : 2 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS SOŁA RAJCZA 0 : 3 LKS TEMPO PUŃCÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
WSS Wisła 0 : 2 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
RKS CUKROWNIK CHYBIE 1 : 0 LKS GOLESZÓW
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2 : 3 LKS SOŁA RAJCZA
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 5 : 0 LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS 99 PRUCHNA 3 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 8 : 0 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS TEMPO PUŃCÓW 3 : 0 TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 16

Gospodarze Wynik
WSS Wisła : LKS 99 PRUCHNA
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS WISŁA STRUMIEŃ
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS GOLESZÓW
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS SOŁA RAJCZA
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS PODHALANKA MILÓWKA
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS BORY PIETRZYKOWICE
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 17

Gospodarze Wynik
LKS BORY PIETRZYKOWICE : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS PODHALANKA MILÓWKA : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS WISŁA STRUMIEŃ : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS GOLESZÓW : LKS TEMPO PUŃCÓW
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS SOŁA RAJCZA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS 99 PRUCHNA : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 18

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS WISŁA STRUMIEŃ
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : WSS Wisła
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS SOŁA RAJCZA : LKS PODHALANKA MILÓWKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 19

Gospodarze Wynik
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS BORY PIETRZYKOWICE : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
WSS Wisła : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS GOLESZÓW : LKS SOŁA RAJCZA
LKS 99 PRUCHNA : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS PODHALANKA MILÓWKA : TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 20

Gospodarze Wynik
WSS Wisła : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS 99 PRUCHNA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS WISŁA STRUMIEŃ
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS GOLESZÓW
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS SOŁA RAJCZA : LKS BORY PIETRZYKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 21

Gospodarze Wynik
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
WSS Wisła : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS SOŁA RAJCZA
LKS GOLESZÓW : LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS BORY PIETRZYKOWICE : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 PRUCHNA : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 22

Gospodarze Wynik
WSS Wisła : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS 99 PRUCHNA
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS GOLESZÓW
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS PODHALANKA MILÓWKA : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS SOŁA RAJCZA : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 23

Gospodarze Wynik
LKS 99 PRUCHNA : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS BORY PIETRZYKOWICE : LKS GOLESZÓW
WSS Wisła : LKS SOŁA RAJCZA
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 24

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS GOLESZÓW : LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS PODHALANKA MILÓWKA : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS BORY PIETRZYKOWICE
WSS Wisła : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS SOŁA RAJCZA : LKS 99 PRUCHNA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 25

Gospodarze Wynik
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS GOLESZÓW
WSS Wisła : LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS 99 PRUCHNA : TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 26

Gospodarze Wynik
LKS PODHALANKA MILÓWKA : LKS 99 PRUCHNA
LKS BORY PIETRZYKOWICE : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS TEMPO PUŃCÓW : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS WISŁA STRUMIEŃ
WSS Wisła : LKS GOLESZÓW
LKS SOŁA RAJCZA : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 27

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS WISŁA STRUMIEŃ
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS SOŁA RAJCZA
WSS Wisła : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 PRUCHNA : LKS GOLESZÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 28

Gospodarze Wynik
LKS SOŁA RAJCZA : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS BORY PIETRZYKOWICE : LKS 99 PRUCHNA
LKS PODHALANKA MILÓWKA : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
TS 1909 PIAST CIESZYN : RKS CUKROWNIK CHYBIE
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS WISŁA STRUMIEŃ : WSS Wisła
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 29

Gospodarze Wynik
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS GOLESZÓW
LKS TEMPO PUŃCÓW : LKS SOŁA RAJCZA
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS PODHALANKA MILÓWKA
WSS Wisła : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 PRUCHNA : LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 30

Gospodarze Wynik
LKS PODHALANKA MILÓWKA : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS GOLESZÓW : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS BORY PIETRZYKOWICE : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS SOŁA RAJCZA : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS 99 PRUCHNA
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : WSS Wisła
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

LikeBox

Spotkania

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 94

Liczba odwiedzin łącznie: 105668

Statystyki Szczegółowe