Terminarz

Drużyna: Liga Okręgowa gr. 6

Sezon: 2019/2020

Kolejka 1

Gospodarze Wynik
LKS GOLESZÓW 0 : 0 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS PODHALANKA MILÓWKA 0 : 0 LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS WISŁA STRUMIEŃ 1 : 7 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
TS 1909 PIAST CIESZYN 3 : 0 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS BORY PIETRZYKOWICE 2 : 6 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS SOŁA RAJCZA 4 : 2 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS 99 PRUCHNA 1 : 5 WSS Wisła
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 2

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0 : 1 LKS BORY PIETRZYKOWICE
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1 : 0 LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
RKS CUKROWNIK CHYBIE 0 : 2 LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS TEMPO PUŃCÓW 3 : 0 LKS GOLESZÓW
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2 : 0 LKS 99 PRUCHNA
LKS SOŁA RAJCZA 0 : 1 TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 3

Gospodarze Wynik
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 4 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS PODHALANKA MILÓWKA 2 : 3 LKS SOŁA RAJCZA
LKS GOLESZÓW 1 : 5 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
TS 1909 PIAST CIESZYN 2 : 3 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS WISŁA STRUMIEŃ 1 : 4 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
WSS Wisła 3 : 0 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS BORY PIETRZYKOWICE 2 : 2 LKS TEMPO PUŃCÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 4

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3 : 2 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 5 : 0 LKS 99 PRUCHNA
TS 1909 PIAST CIESZYN 1 : 0 LKS PODHALANKA MILÓWKA
RKS CUKROWNIK CHYBIE 1 : 0 WSS Wisła
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2 : 3 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS SOŁA RAJCZA 9 : 3 LKS GOLESZÓW
LKS TEMPO PUŃCÓW 6 : 0 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 5

Gospodarze Wynik
WSS Wisła 2 : 3 TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS GOLESZÓW 2 : 0 TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 : 0 LKS SOŁA RAJCZA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3 : 4 LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS WISŁA STRUMIEŃ 0 : 1 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS PODHALANKA MILÓWKA 0 : 4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS 99 PRUCHNA 3 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 6

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6 : 0 LKS 99 PRUCHNA
LKS TEMPO PUŃCÓW 2 : 4 WSS Wisła
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0 : 1 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
TS 1909 PIAST CIESZYN 2 : 0 LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 3 : 4 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS PODHALANKA MILÓWKA 4 : 2 LKS GOLESZÓW
LKS SOŁA RAJCZA 6 : 3 LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 7

Gospodarze Wynik
LKS GOLESZÓW 0 : 4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS WISŁA STRUMIEŃ 2 : 1 TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4 : 1 RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS BORY PIETRZYKOWICE 0 : 2 LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS 99 PRUCHNA 1 : 2 LKS TEMPO PUŃCÓW
WSS Wisła 0 : 2 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS SOŁA RAJCZA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 8

Gospodarze Wynik
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS GOLESZÓW : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS PODHALANKA MILÓWKA : LKS WISŁA STRUMIEŃ
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS 99 PRUCHNA
LKS SOŁA RAJCZA : WSS Wisła
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 9

Gospodarze Wynik
LKS 99 PRUCHNA : LKS SOŁA RAJCZA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS PODHALANKA MILÓWKA
RKS CUKROWNIK CHYBIE : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS BORY PIETRZYKOWICE : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
WSS Wisła : TS 1909 PIAST CIESZYN
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 10

Gospodarze Wynik
LKS PODHALANKA MILÓWKA : WSS Wisła
LKS TEMPO PUŃCÓW : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS GOLESZÓW : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS 99 PRUCHNA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS BORY PIETRZYKOWICE : LKS WISŁA STRUMIEŃ
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 11

Gospodarze Wynik
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS BORY PIETRZYKOWICE
WSS Wisła : LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS SOŁA RAJCZA
RKS CUKROWNIK CHYBIE : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS TEMPO PUŃCÓW
LKS 99 PRUCHNA : LKS PODHALANKA MILÓWKA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 12

Gospodarze Wynik
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : LKS TEMPO PUŃCÓW
TS 1909 PIAST CIESZYN : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS GOLESZÓW : LKS 99 PRUCHNA
LKS BORY PIETRZYKOWICE : WSS Wisła
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
LKS SOŁA RAJCZA : RKS CUKROWNIK CHYBIE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 13

Gospodarze Wynik
WSS Wisła : LKS WISŁA STRUMIEŃ
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS PODHALANKA MILÓWKA
RKS CUKROWNIK CHYBIE : TS 1909 PIAST CIESZYN
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS SOŁA RAJCZA
LKS TEMPO PUŃCÓW : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS 99 PRUCHNA : LKS BORY PIETRZYKOWICE
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 14

Gospodarze Wynik
LKS PODHALANKA MILÓWKA : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
TS 1909 PIAST CIESZYN : TS KOSZARAWA ŻYWIEC
LKS GOLESZÓW : LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA
LKS WISŁA STRUMIEŃ : LKS 99 PRUCHNA
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA : WSS Wisła
LKS SOŁA RAJCZA : LKS TEMPO PUŃCÓW
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kolejka 15

Gospodarze Wynik
WSS Wisła : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
TS KOSZARAWA ŻYWIEC : LKS PODHALANKA MILÓWKA
TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC : LKS SOŁA RAJCZA
RKS CUKROWNIK CHYBIE : LKS GOLESZÓW
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA : LKS BORY PIETRZYKOWICE
LKS TEMPO PUŃCÓW : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 PRUCHNA : LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Składki

Moja Płatność

Spotkania

Terminarz

Liga Okręgowa gr. 6

Kolejka: 7

LKS GOLESZÓW  0 : LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL
LKS WISŁA STRUMIEŃ  2 : TS 1909 PIAST CIESZYN
LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA  4 : RKS CUKROWNIK CHYBIE
LKS BORY PIETRZYKOWICE  0 : LKS PODHALANKA MILÓWKA
LKS 99 PRUCHNA  1 : LKS TEMPO PUŃCÓW
WSS Wisła  0 : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA   :   LKS SOŁA RAJCZA
Więcej na Łączy Nas Piłka

Kalendarium

2019-09-20
piątek, 17:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : LKS RUDNIK
2019-09-21
sobota, 10:00

L

KP BESKID SKOCZÓW II : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-09-21
sobota, 11:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC
2019-09-21
sobota, 16:00

L

LKS TEMPO PUŃCÓW : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-09-23
poniedziałek, 17:00

L

LKS VICTORIA HAŻLACH : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-09-23
poniedziałek, 19:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : LUKAM 2010
2019-09-25
środa, 17:00

L

LKS WISŁA STRUMIEŃ : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-09-28
sobota, 09:00

L

KP BESKID SKOCZÓW : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-09-28
sobota, 16:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC
2019-09-29
niedziela, 10:00

L

LKS ZRYW BĄKÓW : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-09-30
poniedziałek, 19:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : MKP BRENNA - GÓRKI
2019-10-02
środa, 16:30

L

RKS CUKROWNIK CHYBIE : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-10-05
sobota, 14:00

L

LKS VICTORIA HAŻLACH : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-10-06
niedziela, 11:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : LKS ISKRA ISKRZYCZYN
2019-10-06
niedziela, 15:00

L

LKS SOŁA RAJCZA : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-10-07
poniedziałek, 16:30

L

LKS WISŁA STRUMIEŃ : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-10-07
poniedziałek, 19:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : KP BESKID SKOCZÓW
2019-10-08
wtorek

Robert Janulek
2019-10-11
piątek

Konrad Bukowczan
2019-10-11
piątek, 17:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : LKS PUŃCÓW II
2019-10-12
sobota, 11:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : KS KUŹNIA USTROŃ
2019-10-12
sobota, 15:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : TS 1909 PIAST CIESZYN
2019-10-13
niedziela

Michał Parchański
2019-10-13
niedziela, 10:00

L

LKS STRAŻAK DĘBOWIEC : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-10-14
poniedziałek, 16:30

L

LKS RUDNIK : KKS Spójnia Zebrzydowice
2019-10-14
poniedziałek, 19:00

L

KKS Spójnia Zebrzydowice : LKS OLZA POGWIZDÓW
2019-10-16
środa, 16:00

L

LKS OLZA POGWIZDÓW : KKS Spójnia Zebrzydowice

Statystyki

Statystyki są odświeżane co godzinę.

Liczba odwiedzin dzisiaj: 193

Liczba odwiedzin łącznie: 30416

Statystyki Szczegółowe