2018-12-18 16:44  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

Mundialito - wyniki

Mundialito - wyniki

W dniach 7-9 grudnia w Milówce i Węgierskiej Górce odbyły się Halowe Turnieje Piłki Nożnej Chłopców z roczników 2008 i 2010 w ramach cyklu 'Mundialito 8'. W grupie starszej nieźle zaprezentował się nasz zespół KKS Spójnia Zebrzydowice, który do końca rywalizował o awans do czołowej 'czwórki'
Niestety, ostatecznie nie zdołał awansować do półfinałów, przez co musiał walczyć o lokaty 5-8. 
Wyniki:
Rocznik 2008
1. SMS Żywiec
2. Lisek Milówka
3. Rekord Bielsko-Biała
4. Wilczki Wilkowice
5. Kuźnia Ustroń
6. Spójnia Zebrzydowice
7. FC Komorów
8. Herkules Kochanowice
9. Junior Košice-Šaca
10. Pomerania Gdańsk
11. Babia Góra Sucha Beskidzka
12. Smerfiki Łodygowice
13. Legia Warszawa
14. KS Świerklany
15. Futsal Węgierska Górka
16. Beskid Gilowice
Wyniki spotkań KKS Spójnia Zebrzydowice
Faza grupowa - grupa C
Spójnia Zebrzydowice - Rekord Bielsko-Biała - 1:1
Spójnia Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 2:1
Spójnia Zebrzydowice - Legia Warszawa - 0:0
Faza półfinałowa - grupa 2 (o miejsca 1-8)
Spójnia Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń - 1:1
Spójnia Zebrzydowice - Rekord Bielsko-Biała - 0:2
Spójnia Zebrzydowice - Wilczki Wilkowice - 1:2
Faza finałowa - grupa o miejsca 5-8
Spójnia Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń - 1:1  (zaliczony z fazy półfinałowej)
Spójnia Zebrzydowice - Herkules Kochanowice - 2:1
Spójnia Zebrzydowice - FC Komorów - 0:0
karne o 5 miejsce 
Spójnia Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń - 2:3

Rocznik 2010
1. Rekord Bielsko-Biała
2. MŠK Námestovo (Słowacja)
3. Legia Warszawa
4. SMS Żywiec
5. MFK Dolný Kubín (Słowacja)
6. Lisek Milówka
7. Tampa Brașov (Rumunia)
8. Pomerania Gdańsk
9. KŚ Świerklany
10. Herkules Kochanowice
11. AP United
12. FA Bielsko-Biała
13. Smerfiki Łodygowice
14. Spójnia Zebrzydowice
15. Beskid Gilowice
16. Futsal Węgierska Górka 
Wyniki spotkań KKS Spójnia Zebrzydowice
Faza grupowa - grupa C
Spójnia Zebrzydowice - Pomerania Gdańsk - 0:2
Spójnia Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 2:1
Spójnia Zebrzydowice - Tampa Brașov - 1:1
Faza półfinałowa - grupa III (o miejsca 9-16)
Spójnia Zebrzydowice - FA Bielsko-Biała - 0:3
Spójnia Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 1:1
Spójnia Zebrzydowice - AP United - 0:1
Faza finałowa - grupa o miejsca 13-16
Spójnia Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 1:1 (zaliczony z fazy półfinałowej)
Spójnia Zebrzydowice - Smarfiki Łodygowice - 2:2
Spójnia Zebrzydowice- Beskid Gilowice - 3:2