W dniach 7-9
grudnia w Milówce i Węgierskiej Górce odbyły się Halowe Turnieje Piłki Nożnej
Chłopców z roczników 2008 i 2010 w ramach cyklu 'Mundialito 8'. W grupie
starszej nieźle zaprezentował się nasz zespół KKS Spójnia Zebrzydowice, który
do końca rywalizował o awans do czołowej 'czwórki'
Niestety,
ostatecznie nie zdołał awansować do półfinałów, przez co musiał walczyć o
lokaty 5-8.
Wyniki:
Rocznik 2008
1. SMS
Żywiec
2.
Lisek Milówka
3.
Rekord Bielsko-Biała
4.
Wilczki Wilkowice
5.
Kuźnia Ustroń
6. Spójnia
Zebrzydowice
7. FC
Komorów
8.
Herkules Kochanowice
9.
Junior Košice-Šaca
10.
Pomerania Gdańsk
11.
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.
Smerfiki Łodygowice
13.
Legia Warszawa
14.
KS Świerklany
15.
Futsal Węgierska Górka
16.
Beskid Gilowice
Wyniki spotkań KKS Spójnia Zebrzydowice
Faza grupowa - grupa C
Spójnia
Zebrzydowice - Rekord Bielsko-Biała - 1:1
Spójnia
Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 2:1
Spójnia
Zebrzydowice - Legia Warszawa - 0:0
Faza
półfinałowa - grupa 2 (o miejsca 1-8)
Spójnia
Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń - 1:1
Spójnia
Zebrzydowice - Rekord Bielsko-Biała - 0:2
Spójnia
Zebrzydowice - Wilczki Wilkowice - 1:2
Faza
finałowa - grupa o miejsca 5-8
Spójnia
Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń - 1:1 (zaliczony z fazy półfinałowej)
Spójnia
Zebrzydowice - Herkules Kochanowice - 2:1
Spójnia
Zebrzydowice - FC Komorów - 0:0
karne o 5
miejsce
Spójnia
Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń - 2:3
Rocznik 2010
1. Rekord
Bielsko-Biała
2.
MŠK Námestovo (Słowacja)
3.
Legia Warszawa
4.
SMS Żywiec
5.
MFK Dolný Kubín (Słowacja)
6.
Lisek Milówka
7.
Tampa Brașov (Rumunia)
8.
Pomerania Gdańsk
9.
KŚ Świerklany
10.
Herkules Kochanowice
11.
AP United
12.
FA Bielsko-Biała
13.
Smerfiki Łodygowice
14. Spójnia
Zebrzydowice
15. Beskid
Gilowice
16.
Futsal Węgierska Górka
Wyniki spotkań KKS Spójnia Zebrzydowice
Faza grupowa - grupa C
Spójnia
Zebrzydowice - Pomerania Gdańsk - 0:2
Spójnia
Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 2:1
Spójnia
Zebrzydowice - Tampa Brașov - 1:1
Faza
półfinałowa - grupa III (o miejsca 9-16)
Spójnia
Zebrzydowice - FA Bielsko-Biała - 0:3
Spójnia
Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 1:1
Spójnia
Zebrzydowice - AP United - 0:1
Faza
finałowa - grupa o miejsca 13-16
Spójnia
Zebrzydowice - Futsal Węgierska Górka - 1:1 (zaliczony z fazy półfinałowej)
Spójnia
Zebrzydowice - Smarfiki Łodygowice - 2:2
Spójnia
Zebrzydowice- Beskid Gilowice - 3:2