2018-11-10 21:50  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

Pewna wygrana

Na pewno nie był to ładny i efektowny mecz, ale liczy się efekt końcowy. Nasz zespół pewnie i spokojnie pokonał zespół z Pruchnej 5-0, grając pewnie i spokojnie przez niemal całe spotkanie. Wynik spotkania otworzył niefortunną interwencją zawodnik gości Filip Orszula, który po dośrodkowaniu Szymona Gogółki w 12 minucie skierował piłkę do własnej bramki. Pięć minut później rzut wolny wykonywany przez Tomka Śledzionę na bramkę zamienił Szymon Chmiel. Wynik 2-0 utrzymał się do końca pierwszej połowy, choć zespół z Pruchnej stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji, lecz w bramce świetnie spisywał się Krzysiek Salach. Po zmianie stron goście już nie stworzyli większego zagrożenia pod naszą, a z kolei o sobie przyjezdnym dał o sobie znać Tomek Śleziona, który trzy razy umieścił piłkę w bramce przyjezdnych. Najpierw w 65 minucie wykorzystał doskonałe podanie z głębi boiska Darka Potrząsaja i strzałem głową pewnie pokonał bramkarza Mateusza Gaja. Z kolei w 80 minucie uderzeniem z rzutu wolnego Tomek podwyższa wynik na 4-0. W 92 minucie wykorzystujemy jedną z kontr, a pewnym egzekutorem okazuje się nie kto inny jak Tomek Śleziona, który tym samym skompletował w tym dniu klasycznego hat tricka. Brawo Tomek Brawo drużyna :)