2019-10-26 20:04  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

Zebrzydowice - Goleszów

Zebrzydowice - Goleszów
Herb klubu KKS Spójnia Zebrzydowice
Herb klubu LKS GOLESZÓW

KKS Spójnia Zebrzydowice

vs

LKS GOLESZÓW

5

:

2

Przebieg meczu:

Minuta Klub Imię i nazwisko Akcja Asysta
90'+1 KKS Spójnia Zebrzydowice Krystian Strach
86' KKS Spójnia Zebrzydowice Konrad Bukowczan Nikodem Czyż
41' KKS Spójnia Zebrzydowice Dawid Piguła
34' KKS Spójnia Zebrzydowice Konrad Bukowczan Grzegorz Kopiec
30' KKS Spójnia Zebrzydowice Konrad Bukowczan Wojciech Grygierek
20' KKS Spójnia Zebrzydowice Konrad Bukowczan Grzegorz Kopiec
11' KKS Spójnia Zebrzydowice Grzegorz Kopiec Tomasz Śleziona

Z impetem piłkarze Spójni sobotnie starcie rozpoczęli. Już po niespełna kwadransie za sprawą Grzegorza Kopca wyszli na prowadzenie. Okazji w kolejnych minutach stworzyli sobie co niemiara. Wynik niejako o tym zaświadcza. W 35. minucie, kiedy hat-tricka skompletował Konrad Bukowczan, goleszowianie do odrobienia mieli... 4 gole. W 38. minucie piłka wpadła po raz kolejny do siatki LKS-u, ale arbiter zaordynował rzut karny. Ten zaprzepaścił Kopiec i... zapoczątkował tym niemoc Spójni. Zarówno w końcowych fragmentach tej połowy, jak i na wstępie rewanżowej miejscowi winni bezradnych piłkarz beniaminka „okręgówki” skarcić...
Goście poczuli tymczasem, że przeciwnik w ofensywie stracił rezon, rzucając się do odrabiania strat. Jan Parchański po dwakroć skapitulował, najpierw po uderzeniu Kamila Szajtera, kilka chwil później Adriana Czudka. To w naturalny sposób doprowadziło do nerwowości po stronie ekipy z Zebrzydowic. Dopiero niezawodny dziś Bukowczan w 86. minucie postawił pieczęć na mimo wszystko efektownym sukcesie swojego zespołu. Druga połowa była w naszym wydaniu taką, którą powinniśmy zapomnieć. To naprawdę sztuka nie wygrać takiego meczu bardzo, bardzo wysoko. Zamiast mocno podreperować sobie bilans bramkowy zdobywamy w nim „tylko” 5 goli i doprowadzamy do niepotrzebnych nerwów klaruje opiekun gospodarzy Grzegorz Sodzawiczny.
Koniecznym jest odnotowanie tego, iż beniaminek do Zebrzydowic zawitał dziś w składzie ledwie 11-osobowym. Awaryjnie za kontuzjowanego Piotra Felisa między słupkami wystąpił Ireneusz Trojanowski. Doświadczony bramkarz uchronił zespół trenera Grzegorza Wisełki przed porażką kompromitujących rozmiarów.

"sportowebeskidy.pl" 

Dane meczowe:

Data rozgrywek:
2019-10-26 15:00
Gospodarze:
KKS Spójnia Zebrzydowice
Goście:
LKS GOLESZÓW

Ławka rezerwowych:

Krzysztof Salach