2019-05-11 21:33  -  KKS Spójnia Zebrzydowice

Nareszcie 3 punkty

Nareszcie !!! Aż 11 spotkań musieliśmy czekać, żeby zdobyć komplet punktów. Ta sztuka udała się dzisiaj. Po samobójczym trafieniu Jakuba Węglorza pokonujemy Tempo Puńców 1-0.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod nasze dyktando, nasza przewaga czego efektem było kilka groźnych akcji. Goście jedynie uderzeniem z rzutu wolnego poważniej zagrozili naszej bramce. Sytuacja nieco zmieniła się w drugiej połowie. Wtedy to więcej do powiedzenie mieli przyjezdni, którzy raz po raz próbowali swojego szczęścia groźnie strzelając. Szczęście jednak tego dnia było przy naszej drużynie. Jedna z nielicznych naszych akcji w drugiej połowie zakończyła się bramką. Podanie Tomka Śleziony niefortunnie wybijał Jakub Węglorz, który trafił do swojej bramki.
Skład: Parchański - Piguła, Potrząsaj, Janiszewski, Janulek, Worek (73' Orszulik), Nowak, Pańta, Kałuża, Mrówka (92' Piguła Sz.), Śleziona